Kurz Hypnoporodu

< Zpět na přehled kurzů

Cena za osobu
1560 Kč ?(cena je za jednu osobu)
Tato akční cena se slevu ve výši 20% platí při zakoupení do 31.12.2017

Jednodenní Kurz Hypnoporodu je vhodný pro ženy, které již mají komplexní informace o porodu a chtějí se zaměřit pouze na hypnoporodní techniky. Je určený také pro ženy, které již v minulosti navštívily náš dvoudenní kurz a chtějí si zopakovat a připomenout techniky hypnoporodu nebo také pro ženy, které komplexní informace získaly jinde a chtějí se dále rozvíjet. 

Tento kurz je pouze pro ženy. 

Kurz zahrnuje relaxace, vizualizace, afirmace, dýchací techniky a jejich procvičování. Vede jej zkušená hypnoterapeutka Drahuše Sokolová.

Kdy mám na kurz přijít?

Ideální čas na navštívení kurzu je mezi 20. a 34. týdnem těhotenství. Některé páry ale chodí i před početím. Příprava na porod je dlouhodobý proces, který kurzem v podstatě začíná. Techniky, se kterými ženy na kurzu pracují, vyžadují pravidelné procvičování. Jejich osvojení zvyšuje šance na přirozený a klidný porod.

Nikdy není příliš pozdě přijít na náš kurz…..ale nenechávejte to na příliš pozdě!

Budete mít alespoň dost času si vše promyslet a praktikovat hypnoporodní techniky. Možná si budete chtít najít dulu nebo svou vlastní porodní asistentku…přijďte tedy co nejdříve.

Kurz je určený pro maximálně 15 žen, ale je možné absolvovat jej i soukromě.

Co si z kurzu odnesu?

 • přehledně zpracované tištěné materiály,
 • 12 exkluzivních MP3 nahrávek pro praktikování relaxačních a vizualizačních technik,
 • osobní účet klienta na našich stránkách obsahující doplňkové informace a tipy,
 • speciální klientské slevy na produkty z eshopu a další vzdělávací webináře

 

Jak se mám na kurz přihlásit?

Klikněte na záložku “termíny kurzů” a vyberte si místo a datum kurzu. Všimněte si také termínů v pravé části obrazovky. Po vyplnění přihlášky a registrace do našeho systému vám přijde potvrzovací email. Ve svém přihlášení naleznete další množství informací a bonusů. Po kurzu zde naleznete také nahrávky ke stažení.

Chci Vám moc poděkovat za to, co pro nás všechny děláte. Z kurzu jsem odjížděla uklidněná, odpočatá a s mnohem větší sebejistotou, že jsem schopná porodit své miminko tak, jak to budeme chtít a cítit my dva, a ne nemocniční personál. Tento stav u mě přetrvává natolik, že se trochu bojím, aby se miminko nerozhodlo přijít dřív, než má 🙂
Děkuji za inspirativní myšlenky a  psychickou „terapeutickou“ pomoc nám, ženám, které si z předchozích porodů neseme svá „traumíčka“. Někdy to prostě není jednoduché.

Kateřina

Bylo to úžasné, moc děkuji ♥

Veronika

Kvalita kurzu opravdu výborná….kéž by jej mohlo absolvovat více žen….možná jej více propagovat – maminky o něm nevěděly – třeba napsat e-maily nebo donést letáčky do center jógy, do mateřských center, do mateřských školek, gynekologických ordinací (tam kde budou ochotni letáček převzít), do prodejen zdravé výživy, do knihoven…

Lucie

Milá paní Drahuše, zdravím Vás po pěti dnech z Havlíčkova Brodu. Ráda bych Vám poděkovala za báječný kurz, který mi velmi pomohl a podpořil mě na mé cestě k harmonickému a klidnému porodu našeho třetího miminka. Do narození našeho děťátka zbývá už jen nějakých pět týdnů, a tak se snažím denně poslouchat relaxace, vizualizace a afirmace (podle Vámi zaslaného kalendáře), procvičovat dýchání k porodu. Zatím se mi podařilo vybarvit mandalu Miminko v děloze, uklidňuje mě koukat se na ni, visí mi v kuchyni, hezky na očích… Můžu už nyní říct, že cítím větší klid a sebedůvěru, stejně tak jako důvěru v naše zdravé a silné miminko.

Veronika

„Byla jsem s kurzem maximálně spokojená. Paní Drahuše byla úžasná a moc se mi líbily přestávky kdy se dalo popovídat s ostatními těhulkami naladěnými na stejné vlně. Jediné co mi trošku zamotalo hlavu bylo zorientovat se ve všech relaxacích a v tom kdy si mám které pouštět, jelikož jsem 25tt a mám tedy dost času. Paní Drahuše nám poslala jako inspiraci kalendář a já doufám, že se v pořadí relaxací a afirmací brzo zorientuji. 🙂 Jsem moc šťastná, že jsem na kurzu byla, dorazila jsem domů s pocitem, že se na porod nesmírně těším. Všem svým těhotným kamarádkám kurz určitě domporučím. Škoda, že jsem nezvolila 2denní variantu s manželem. Moc děkuji!“

Marie

Rozvrh kurzu

 • Dozvíte se co to vlastně Hypnoporod je
 • Prozkoumáme zděděné přesvědčení a mylné představy o porodu
 • Zjistíte, jak dosáhnout hluboké relaxace
 • Pochopíte, jak uvolnit endorfiny při porodu - vaše vlastní anestetikum těla
 • Projdeme hypnoporodní techniky navržené pro uvolnění úzkosti, strachu a posílení sebedůvěry
 • Procvičíme techniky dýchání, které pomůžou vašemu tělu v každé fázi porodu a zrození
 • Zaměříme se na speciální vizualizační techniky, které nenajdete v žádném jiném hypnoporodním programu
 • Napojíte se na miminko a započnete s ním komunikaci